(0)

Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

Timberland Cityroam Cupsole

Nekantriai lauki pirmųjų šalčių ir sniego? Šiltos striukės, miestui skirtų turistinių batų, vilnonio šaliko ir storesnių pirštinių vizijos jau sukelia Tavyje jaudulį, o mintimis persikeli į medinį namelį su Tave sušildančiu židiniu? Nepaisant fakto, kad ne itin mėgsti šalčius, bet su didžiausiu malonumu ištrauki iš spintos savo mėgstamiausius Timberland batus ir ruoši juos naujam sezonui? O galbūt galvoji, kad laikas pokyčiams? Ar planuoji slaptą nesenstančios klasikos pakeitimams į batus, kurie idealiai įsikomponuos į miesto streetwear stilių?


Žieminiai auliniai batai

Įsivaizduok rudenį, nelabai malonias oro sąlygas ir temperatūrą bei aplink tvyrantį pilkumą. Ką matai? Visą masę žmonių, avinčių klasikinius aulinius. Jų fenomenas prasidėjo jau XX amžiuje, kai Nathan‘as Swartz‘as 1952 metais įsigijo pusę The Abington Shoe Company batų fabriko, kuriame dirbo, akcijų, o po trijų metų tapo jo pilnateisiu savininku. Savo nuoseklaus darbo dėka ir dėl profesinės patirties visose įmanomose fabriko pozicijose, Nathan‘as įgavo neįkainojamas žinias ir įgūdžius, kurie lėmė jo puikius lyderiavimo gebėjimus įkūrus didelės sėkmės sulaukusi prekės ženklą. Jau 1965 metais jis sugalvojo sukurti visiškai vandeniui atsparius batus, nepamirškime šiandien taip pat puikai žinomos pado ir aulo jungimo technologijos, kuri vėliau buvo sujungiama charakteriniais keturgubais siūlais. Kas dar lėmė, jog Timberland taip greitai užkariavo visų naujausių tendencijų gerbėjų širdis visame pasaulyje? Aplinkai draugiška veikla, arba perdirbtų medžiagų taikymas savo giminiuose. Charakterinis geltonas batas yra tikra žiemos būtinybė, tačiau prekės ženklas turi Tau naują pasiūlymą – tai modelis Timberland Cityroam Cupsole!


Įsirašyk į miesto rėmus

Legendiniai geltoni batai, kurie žavi savo patvarumu, puikia kokybe bei nuostabiu, nesenstančiu dizainu greitai užkariavo visų miesto patogumo gerbėjų širdis. Tačiau klasika tai ne viskas, o Timberland pasitinka sneakerhead‘us siūlydamas jiems patvarumą su kedų įvaizdžiu. Taip buvo sukurtas hibridinis, idealus žiemai modelis Timberland Cityroam Cupsole. Amerikiečių prekės ženklo palikimas kartu su dizaino inovacijomis lėmė, jog turime reikalą su naujos kartos aktyvaus laisvalaikio batais. Be aukštos kokybės natūralios odos ir tekstilinės medžiagos, konstrukcijoje buvo pritaikyta Defender Repellant System, kuri garantuoja Tavo žiemos kedams atsparumą nuo riebių dėmių, o antibakterinis įdėklas OrthoLite užtikrina higieniškas sąlygas Tavo pėdoms, nepaisant to kiek laiko bepraleistum lauke. Patobulinta amortizacijos sistema AeroCore skirta smūgių absorbavimui, o tuo tarpu guminis išorės pado sluoksnis garantuoja Tau geriausią sukibimą su danga visose sąlygose. Tačiau be technologinių pranašumų Timberland Cityroam Cupsole modelis įkūnija taip pat įdomų miesto dizainą, kuris primena madingus vidutinio ilgio versijos kedus. Solidi varstymo sistema bei neįpareigojantis ir įžūlus dirželis, esantis aplink kulkšnį lemia, jog kiekviena Tavo stilizacija bus išlaikyta geriausiame gatvės stiliuje. Šalia to paminkštinta apykaklė ir ilgesnis liežuvėlis apsaugantys Tave nuo šalčio. Kuri spalva papildys Tavo žiemos įvaizdį? Juoda ar klasikinė prekės ženklui geltona? Galbūt Tave sužavės miesto žalia spalva? Ar susiviliojai nauja laisvalaikio batų versijos klasika iš Timberland?


×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]