(0)

Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

Pažink prekės ženklą Paez

Greitai besivystantis prekės ženklas, kuris jau daugelį sezonų karaliauja tiek laisvalaikio , tiek atostogų deriniuose. Kalba eina apie Paez prekės ženklą, kurio istorija prasideda nuo senųjų Argentinos gyventojų. Vietinis patriotizmas, aiški komunikacija su klientu bei aukščiausia gaminių kokybė suteikia pagrindą įmonei išsimušti į populiarumo viršūnę.


Argentiniečių palikimas

Jau nuo praėjusio amžiaus trečiojo dešimtmečio, arba laiko, kai prekės ženklas pradėjo skaičiuoti savo veiklos metus, darbininkai (gaucho), dirbantys žole apaugusių, karštos Argentinos teritorijose, labai vertino jų gaminamą ir patogią avalynę. Prekės ženklo pavadinimas kilo iš Paez genties, gyvenančios kalnuotose Pietų Amerikos vietovėse. Palankus klimatas ir temperatūros suteikia galimybės ne tik rinktis lengvus drabužius, bet ir avalynę. Čia ir kilo idėja alpargatas, kurie lietuviškai reiškia tiesiog espadriles. Gyvenimo būdas bei vietinių gyventojų apranga tapo impulsu sukurti prekės ženklą, kuris dabar veiksmingai jungia savo šiuolaikinį mados supratimą su aukštos kokybės gamyba. Prekės ženklo projektuotojai, atnaujinant kultinį, piemenų batų dizainą, žengė į rinką visiškai kitame kokybės lygyje, o visas pasaulis pamilo patogumą, kurį jie suteikia.


Pietų Amerikos temperamentas

Paez batai išsiskiria savo nesenstančiais raštais. Projektuotojai kruopščiai renkasi tendencijas taip, kad pabrėžtų savo individualią prieigą prie kliento. Sizeer asortimente rasi ne tik klasikinius espadrilių, įspiriamų batų, inkariukų bei sandalų monochrominiuose kolorituose pasiūlymus. Paez siūlo jūros ir gėlių motyvus, bei gyvūnų odos raštus. Kas yra labiausiai pažįstama? Žinoma, kad kultinės espadrilės! Kaip jas derinti? Atsakymas yra paprastas — prie visko! Šiaudinė avalynė puikiai atrodo beveik kiekvienoje vasariškoje kompozicijoje — nuo kelnių iki šortų, lengvų suknelių bei sijonų. Prekės iš prekės ženklo linijos leis sudaryti madingas ir nepaprastai patogias laisvalaikio įvaizdžius.


Kokybė ir estetika viename

Paez jau daugelį sezonų daugiausia dėmesio skiria savo gaminių kokybei. Lengvi, paprasti Paez batai bei praktiški aksesuarai leidžia patogiai švęsti tiek miesto gyvenimą, tiek atostogas ar keliones. Taikomų technologijų inovatyvumas kartus su aukštos kokybės medžiagomis sukuria visumą, kuri prilygs visiems reiklių klientų lūkesčiams.

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]