(0)

Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

Nike Air Max 1 moterims ir vyrams

Nike Air Max 1  tai batai, kuriuos šiandien atpažins kiekvienas, net ne ypač besidomintis sportine mada. Kai 1987 metais modelis debiutavo rinkoje jis tapo Oregono įmonės simboliu ir neatsiejamu gatvės mados elementu. Juos avi visi – nuo blogerių ir įžymybių iki visų, kurie kasdieniame gyvenime vertina nesenstantį stilių ir patogumą, kurio neužtikrins jokie kiti batai. Bent jau ne taip, kaip tą daro nuostabia amortizacija ir komfortu pasižymintys  Nike Air Max 1.

Batai, kurie niekada nepasens

Nors praėjo jau daug metų nuo garsaus Tinkerio Hatfieldo projekto pasirodymo rinkoje, mada Nike Air Max 1 batams nenuslūgsta. Šie nepaprastai patogūs batai ne kartą įrodė, jog yra vienas iš sportinės mados pagrindų, kurį šiandien pasirinks kiekvienas, kam rūpi kasdienėse situacijose atrodyti užtikrintai ir patogiai. Su Nike Air Max 1 tai tampa paprasta – užtenka apsiauti juos prie džinsų, sportinių kelnių, šortų, taip pat prie suknelės ar sijono tam, kad žengtum užtikrintus ir puikiai amortizuotus žingsnius. Sportiniai batai vis geriau atrodo kaip kasdienių ar elegantiškų įvaizdžių elementas, tačiau verta rinktis klasikinį modelį, kuris visumai suteiks taurumo. Gali nustebinti faktas, jog mažai trūko, kad vieno garsiausių sportinės mados dizainerių idėja išvis nebūtų įgyvendinta. Tačiau išorinės Paryžiaus muziejaus Pompidou instaliacijos įkvėptas Air Max 1 padas tapo hitu, šūviu į dešimtuką pardavimu atžvilgiu. Šio batų modelio dizainas niekada nepasens ir visada išliks madingas.

Spalvotas svaigulys

Prasidėjo nekaltai – nuo dviejų klasikinių Nike Air Max 1 spalvinių versijų. Tačiau greitai prasidėjo darbas su naujomis kombinacijomis. Neabejotinai, pasauliui to reikėjo. Todėl šis Nike avalynės modelis šiandien yra vienas dažniausiai interpretuojamų. Yra daugybė spalvinių versijų, iš kurių kiekvienas patogumo gerbėjas ras ką nors sau. Gali rinktis minimalistinius – pavyzdžiui visiškai baltus ar juodus, bet taip pat ryžtis pašėlusiam spalvų mišiniui, kuris atgaivins kiekvieną kasdienio-sportinio stiliaus įvaizdį. Tačiau yra aišku – nepriklausomai nuo pasirinktos spalvos gauni nepaprasto komforto garantiją. Air Max 1 tai laidūs orui, tačiau stabilūs batai, kurie suteikia vaikščiojimo minkšta pagalve įspūdį!

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]