(0)

Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

adidas Iniki - moterims ir vyrams

Bėgimo batų klausimu vokiečių įmonė adidas dar netarė paskutinio žodžio, nors modeliai, tokie kaip Pure Boost ar Ultra Boost neabejotinai leido jai pirmauti šitoje kategorijoje. adidas Iniki tai dar vienas pasiūlymas tiems, kas norėtų bėgioti dar efektyviau ir patogiau.


Stilingas mišinys

Šio modelio išvaizda siejasi su jau gerai žinomais gamintojo projektais, įtraukiančiais Boost putas. Jo aulas pasižymi adidas bėgimo batams būdinga forma ir įtraukia tokias medžiagas, kaip nylonas, oda bei versta oda. Pirmi šios linijos projektai pasaulį išvydo 2016 metais ir daugiausiai buvo siejami su retro stiliumi, kurį sportinės mados pasaulis dievina.


Amortizacija, energija, greitis

Padui buvo pritaikytas jau patikrintas sprendimas – Boost putos, kurias sportinei įmonei gamino amerikiečių chemijos koncernas. Dėl mažų oro pripildytų dalelių šia sistema paremti batai ne tik užtikrina puikia amortizaciją, bet ir suteikia energijos atliekant kiekvieną žingsnį. Su adidas Iniki tavo bėgimas taps dar efektyvesnis, o greitis padidės! adidas Iniki Runner tai puikus kiekvieno bėgiko bendražygis siekiant vis geresnių rezultatu maksimalaus komforto ir saugumo jausmo sąlygomis.

Populiarios moteriškos adidas kolekcijos:

Populiarios vyriškos adidas kolekcijos:

Populiarios vaikiškos adidas kolekcijos:

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]