Kaip atpažinti originalius Timberland batus?

Timberland Premium 6 Inch - spalva geltona

Timberland yra vienas populiariausių ir gerbiamų prekės ženklų pasaulyje. Jų siūloma vyriška, moteriška ir vaikiška avalynė yra patikimumo ir aukščiausios kokybės garantija. Deja, į žinomus prekės ženklus dažnai nusitaiko sukčiai. Padirbti produktai vizualiai gali priminti originalus, tačiau savo kokybe jiems net neprilygsta. Laimei, yra keletas būdų, kaip išvengti padirbto pirkinio. Kaip atpažinti originalius Timberland batus?


Timberland Premium 6 Inch

Patikrintas šaltinis


Pirma taisyklė – pirk tik iš patikrintų šaltinių. Neverta rizikuoti perkant Timberland batus nežinomose, neturinčiose nuomonės internetinėse parduotuvėse. Tavo budrumą turėtų sužadinti nekokybiška prekės nuotrauka – taip pat verta patikrinti, ar ji neatsisiųsta iš tinklo. Būtinai atkreipk dėmesį į pristatymo laiką. Kelių savaičių laukimas, deja, yra neišvengiamas ženklas, kad Tave pasieks ne originalūs Timberland batai. Negalima paneigti, kad po kokybės seka ir kaina. Jei parduotuvė siūlo avalynę už įtartinai mažą kainą, kuri gerokai skiriasi nuo oficialaus Timberland salono, apsipirkimo tikrai turėtum atsisakyti. Šiuo atveju per maža kaina tiesiog neįmanoma – puikios medžiagos, naudojamos technologijos ir gera kokybė kainuoja. Ieškok savo svajonių poros patikimose, gerai žinomose parduotuvėse, tokiose kaip Sizeer.


Timberland Killington - spalva juoda

Aukščiausia kokybė


Bijai apsipirkti online ir rinkiesi apsipirkimą parduotuvėje? Tada atidžiai patikrink Timberland batus, kuriuos ketini pirkti. Visų pirma, amerikietiškas prekės ženklas ypatingą dėmesį skiria savo avalynės kokybei. Prastos medžiagos, matomi klijai ties pado ir aulo sąsajos, suplyšusi apdaila – visa tai turėtų nurodyti raudoną lemputę galvoje. Iš pirmo žvilgsnio viskas atrodo gerai? Gal jie yra originalūs, tačiau verta tuo įsitikinti. Jei ant modelio pastebėjai įbrėžimų, įlenkimų ar dėmių, nerizikuok jo pirkti. Ženklas, kad rankose laikai klastotę, gali būti ir neatsargiai prisiūta etiketė arba su neįskaitomais užrašais. Jokie trūkumai negali būti taikomi Timberland batams, sportbačiams ar sandalams.


Timberland Killington - spalva juoda

Prekės ženklo logotipas


Vienas iš originalumą įrodančių Timberland avalynės elementų yra logotipas. Būdingas prekės ženklo simbolis, medžio pavidalu, dedamas ant aulų šonų šalia kulno. Svarbu, kad šalia medžio būtų raidė „R“- žodžio „registered” santrumpa, reiškianti, kad tam tikras prekės ženklas buvo įregistruotas atitinkamoje patentų tarnyboje. Logotipas daromas įspaudo arba siuvinėjimo pavidalu, jei matai, kad jis pagamintas kitaip, pvz., lipduko pavidalu, tikrai susidūrei su klastote. Be to, verta patikrinti prekės kodą ant dėžutės ir palyginti jį su esančiu oficialioje gamintojo svetainėje. Geras būdas taip pat yra patikrinti spalvų versijų prieinamumą, galbūt to atspalvio, kuris Tau taip patinka, Timberland visai nesiūlo.Prisimink, kad Sizeer rasi tik originalią Timberland avalynę. Pas mus gali drąsiai apsipirkti!


Timberland kolekcija

TIMBERLAND MOTERIŠKI BATAI

TIMBERLAND VYRIŠKI BATAI

TIMBERLAND VAIKIŠKI BATAI

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]