Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

Lacoste Court Slam, arba teniso palikimas

Prekės ženklas kilęs iš Prancūzijos už išskirtinį savo dizainą yra skolingas darniam prancūziškos elegancijos junginiui su laisve, atėjusia iš teniso sporto. Viskas prasidėjo prieš kelis dešimtmečius nuo paprastų polo marškinėlių žaisti tenisui, vėliau pasipuošusiais charakteriniu krokodilo logotipu. Šiuo metu Lacoste produktai jau tapo prabangos, patogumo bei aukštos kokybės sinonimu. Ne kitaip yra ir modelio Lacoste Court Slam atveju, kurių išvaizdą įkvėpė teniso sporto estetika.


Suteik prancūziškos prabangos su Lacoste Court Slam

Lacoste Court Slam kedų siluetas atspindi teniso kortų madas iš devinto dešimtmečio. Tačiau jų atnaujinta versija puikiai įsikomponuos į šiuolaikines ugly shoes tendencijas, todėl tikrai patiks visiems madingų streetwear‘o įvaizdžių ieškotojams. Tai, kas iš karto yra pastebima, tai masyvus EVA putų padas, kuris tikrai uždominuoja visą kompoziciją. Jį papildo guminis protektorius, užtikrinantis atitinkamą sukibimą su danga bei kiekvieno žingsnio amortizaciją. Nepaprastai patrauklus yra Lacoste Court Slam kedų modelio aulas, pagamintas iš natūralios odos bei nubuko elementais šonuose. Didelę reikšmę turi taip iš pirmo žvilgsnio neypatingos detalės, kurios suteikia išskirtinio stiliaus. Šiuo atveju neabejotinai šį vaidmenį perima varstymo sistemos angos. Lygiai taip pat svarbu ne tik, kas yra išorėje, bet ir tai, kas nematoma – batai Lacoste Court Slam pasižymi Ortholite įdėklu, kuris neleidžia kauptis nemaloniems kvapams bei bakterijoms. Neprastai subtilus, o tuo pačiu elegantiškas visumos papildymas yra aukso spalvos prekės ženklo pavadinimas, puošiantis kedų šoną. Teniso estetikos iš ankstesnių dešimtmečių išlaikymas reiškia suteikti batams baltą spalvą. Batus šiuolaikiškai pagyvina spalvoti elementai. Neutralaus, bet taip pat unikalaus fasono privalumas yra tai, kad jie yra universalūs. Tiks sportinėse stilizacijose, laisvalaikio ir net suknelių ar sijonų, ypatingai tų ilgų. Todėl mėgsti neįpareigojantį įvaizdį su elegantiškomis natomis, rinkis batus Lacoste Court Slam!

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});[/script]