(0)

Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

Lacoste Gazon

Kažkada žymus savo polo marškinėlių produkcija, šiandien, prancūziškas prekės ženklas Lacoste yra vienas pirmaujančių avalynės gamintojų, kuris geriausiai rinkoje atitinka sportinės elegancijos kanoną. Rūpestis nestandartiniu dizainu, kruopščiai atrinktomis medžiagomis ir solidžia gamyba lemia, kad batai, pažymėti žaliu krokodilu džiaugiasi mados gerbėjų dėmesiu visame pasaulyje. Lacoste Gazon yra puikus batų pasiūlymas šiltesnėms dienoms. Slip-on tipo konstrukcija suteikia patogaus funkcionalumo, o nesenstantis dizainas leidžia itin nesudėtingai derinti šiuos batelius su kitais garderobo elementais. Modelis skiriasi spalvomis, o įsigyti jį gali Sizeer internetinėje parduotuvėje.

Patogus fasonas

Slip-on tipo batai jau daugelį dešimtmečių yra labai populiarūs mados pasaulyje. Ši avalynė džiaugiasi išskirtiniu pripažinimu net tarp itin skirtingų stilių šalininkų. Plataus suinteresuotumas slip-on batais iškyla iš jų funkcionalumo, kuris idealiausiai pritaikomas ypač pavasario-vasaros sezonais, kai lengvi ir orui laidūs batai yra būtinybė kasdienio nešiojimo komfortui. O modelis Lacoste Gazon tikrai užtikrins lengvumą ir nuolatinę oro cirkuliaciją. Be to šiuos batus gali itin paprastai autis ir nusiauti, kas yra viena jų didžiausias funkcionalumo priežasčių. Dar vienu Lacoste Gazon ir slip-on fasono privalumu yra tai, kad tokie batai puikiai atrodo ant kojų.

Praktiškas sprendimas

Prekės ženklas Lacoste buvo įkurtas žymaus tenisininko, kuriam visada rūpėjo ne tik siūlomų produktų dizainas, bet ir užtikrinti savo nešiotojui kuo daugiau naudingų sprendimų. Modelyje Lacoste Gazon labiausiai funkcionaliu sprendimu yra slip-on batų fasonas, kuriuo dėka greitai ir patogiai gali autis ir nusiauti batelius. Jų aulas pagamintas iš aukštos kokybės audinių, tiek natūralių, tiek dirbtinių. Delikačiai atrodantis siluetas buvo sustiprintas jautriausiuose vietose, todėl gali nesirūpinti produkto ilgaamžiškumu. Aulas atremtas į tvirta, atsparią nutrynimams gumą. Padą išbaigia kibus protektorius.

Sportinė elegancija Tavo spintoje

Batai Lacoste Gazon puikiai atlieps kasdienio stiliaus tendencijas, nes dažnai yra laikomi sportinės elegancijos simboliu. Sizeer parduotuvėse šį modelis iš prancūziško prekės ženklo įsigysi keliuose neutraliuose ir maloniuose akiai spalvinėse variacijose.


×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]