SIZEERCLUB KEIČIASI!

2021 metų vasarį keičiame lojalumo klubo taisykles. Nuo šios dienos už kiekvieną užbaigtą apsipirkimą Sizeer gausi TAŠKUS. TAŠKAI pridedami pagal paprastą taisyklę: 1 EUR = 1 tšk. pritaikius nuolaidas bei akcijas. Jie galioja 365 dienas nuo atsiskaitymo akimirkos.

Sukauptus TAŠKUS gali keisti į KUPONUS. KUPONAI yra procentinės arba piniginės nuolaidos apsipirkimams, o taip pat daiktiniai prizai.

Dalyvavimas atnaujintame SizeerClub yra nemokamas ir savanoriškas. Jau 2021 metų vasarį galėsi atsisiųsti NAUJĄ programėlę SizeerApp ir nuspręsti, kam išleisi savo TAŠKUS.

Nori sužinoti daugiau? Susipažink su naujomis taisyklėmis >>>

Pabaigai – svarbiausia. Nuolaida, kurią turi dabartiniame klube, ir toliau galios pagal tokias pačias taisykles, kaip ir anksčiau, bet tik vienam apsipirkimui atnaujintame SizeerClub.

Grįžti
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});[/script]