(2)

Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 2

pasirinkite filtrus

Timberland Adventure ▷ ▷ ▷

Kaina

Nuo iki

Lytis

Dydis

    mažiau Daugiau

Spalva

ATŽYMĖTI VISUS

Peržiuri: Timberland Adventure ✔️
Turimi šių kedų modeliai: 2

Dydis

41 43,5 45,5 46

Dydis

41 41,5 43,5 44,5 45,5

159,99 €

94,99 €

Timberland

Dydis

41 43,5 45,5 46

Dydis

41 41,5 43,5 44,5 45,5
Rodyti
iš 2

Atrask Timberland Adventure 2.0 Cupsole Sizeer

Kas nežinotų žymaus Timberland prekės ženklo, kuris yra vienas iš didžiausių aktyvaus laisvalaikio batų gamintojų pasaulyje? Tikriausiai kiekvienas nors kartą yra matęs žymiuosius „Geltonus batus“, tačiau toli gražu ne kiekvienas žino, kad dabar Timberland taip pat siūlo daugybę laisvalaikio ir nesenstančio dizaino modelių, kurie yra įkvėpti šiuolaikinių tendencijų, tačiau išlieka universalūs. Vienas iš įrodymų, kad įmonė puikiai atliepia tai, ko jos aktyvieji klientai reikalauja, yra Timberland adv. 2.0 Cupsole serija. Elementai pasiskolinti iš tradicinių inkariukų modelių, tačiau tuo pačiu pasižymintis laisvalaikio batų siluetu, yra puikus įrodymas, kaip Timberland sėkmingai ir rūpestingai apgalvojo kiekviena detalę. Galų gale inovacijos yra įrašytos į šio prekė ženklo DNR.

Prekės ženklo istorija, kuri sukūrė Geltonąjį batą

Timberland šaknys siekia 1952 metus, kai Nathan‘as Swartz nusipirko Abington Shoe Company akcijų. Po trijų metų investuoja į likusias vertybinių popierių dalis, o prie įmonės veiklos prisijungia jo sūnūs. 10 metų bėgyje įmonė kūrė avalynę didžiausiems to meto rinkos prekės ženklams. 1965 metais šeima pristato batų rinkoje aulo lydymo į bato padą technologiją, kuri užtikrina avalynės atsparumą drėgmei. Tokiu būdu po keleto metų buvo pristatytas pirmas ir žymiausias prekės ženklo modelis – Geltonas batas, kuris iš pradžių buvo pristatytas pavadinimu „Timberlander“, tačiau vėliau tapo tiesiog „Timberland“. Ilgai netrukus įmonė pakeičia pavadinimą ir pradeda kurti rankų darbo batus. Taip sukuriami modeliai, kurie iki šiandien yra žymiausi prekės ženklo simboliai. 80-taisiais brandas pradeda ekspansiją į užsienio rinkas. Funkcionuoja juose iki šiandien, vis dar išlikdamas vienas iš populiariausių aktyvaus laisvalaikio prekės ženklų, kuris jungia savyje aukštą kokybę, yra artimas ekologiškoms idėjoms ir sąžiningai prekybai.

Socialinis sąžiningumas ir rūpestis aplinka

Ne vieną kartą TImberland pasirodo įmonių, draugiškų aplinkai, reitinguose bei tokiuose įmonės sąrašuose, kuriuose verta įsidarbinti. Tai ne tik skaidrios darbo sąlygos fabrikuose, kuriuose yra gaminama avalynė bei drabužiai, medžiagų kontrolė, kuri atliekama gaminimo metu, bet ir antrinių žaliavų panaudojimas prekių gamyboje. Timberland Adventure 2.0 Cupsole yra dar viena batų serija, kuriai sukurti buvo panaudotos antrinės medžiagos. Kai kuriuose modeliuose tai yra pado guma, kitose – pamušalas, tačiau vienu ar kitokiu jos visada pasirodo gaminant Timberland avalynę. Įmonė siekia minimalizuoti naujų atliekų gaminimą, todėl naudoja tai, kas jau buvo pagaminta ir panaudota.

Inkariukai, kedai, laisvalaikio batai?

Adv 2.0 Cupsole yra batai pagaminti iš aukščiausios kokybės natūralios odos, kurie buvo atremti į storą, vulkanizuotą padą. Žemesnių modelių siluetas primena kedus, nors tokie elementai, kaip metalinė varstymo sistema verčiau primena trekingo batus. Tiesa tame, kad dėka tvirto aulo ir pado jungimo būdo, medžiagos, iš kurių buvo pagamintas bato viršus bei minkštas įdėklas su EVA putomis, gali būti pritaikomi tiek kaip gatvės stiliaus papildymas, tiek kaip avalynė pavasario pabėgimams į gamtą. Nebaisios jiems nei didelių miestų gatvės, nei miško takeliai. Aukštesni modeliai, iki kulkšnies, geriausiai pasiteisins šaltesnėms dienomis. Kviečiame ieškoti garsiųjų Timberland batų Sizeer!

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]