Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 3

pasirinkite filtrus

Žieminės šalikai ir pirštinės vyrams ▷ ▷

Kaina

Nuo iki

Gamintojas

Sudėtis

Spalva

Tipas

ATŽYMĖTI VISUS

Peržiuri: vyriški Šalikai ir pirštinės ✔️
Turimi šių modeliai: 3

Rodyti
iš 3

Vyriški šalikai ir pirštinės

Kai temperatūra už lango krenta žemiau nulio, išsitrauk iš spintos šiltus aksesuarus. Vyriški šalikai ir pirštinės apsaugos nuo šalčio, be to, jie gali tapti madingu miesto ar sportinio stiliaus įvaizdžio papildymu.

Vyriški šalikai

Tai dažniausiai pamirštama vyriško garderobo dalis. Tuo tarpu šalikas tai ne tik madingas priedas, kuris pabrėš mūsų stilių. Visų pirma tai apsauga nuo šalčio ir peršalimo. Per kaklą išeina labai daug šilumos. Stori trikotažiniai ar vilnoniai šalikai taps neatsiejamu priedu, kuris leis išgyventi šalčiausias dienas.

Vyriški šalikai (taip pat pirštinės) tai gera dovana. Jei nežinai, ką nusipirkti vaikinui, tėčiui ar seneliui – rinkis šį saugų ir praktišką variantą. Kai temparatūra siekia 15-20 laipsnių šalčio, geras sprendimas tai du šalikai. Pirmą stipriai apvyniojame aplink kaklą ir slepiame po striuke ar paltu. Antras gali būti plonesnis ir atlikti labiau dekoracinę funkciją. Užrišame jį į puošnų mazgą.

Vyriškos pirštinės

Rankos tai kiekvieno vyro vizitinė kortelė. Gali pasirodyti, kad tai banali frazė, tačiau daugelyje situacijų delnai „kalba“ už mus dar pirmo paspaudimo metu. Žiemą pirštinės yra absoliučiai būtinos. Jų trūkumas (net vienkartinis) daro neigiamą įtaką rankų išvaizdai – jos atrodo neestetiškai, tampa sausos ir šiurkščios.

Pirštinės yra taip bat būtinos užsiimant žiemine sporto šaka.  Slidinėjant jos yra neišvengiamos norint apsisaugoti nuo nušalimų. Geriausia rinktis slidininkams skirtų pirštinių modelius, kurie yra atsparūs vandeniui ir saugo nuo drėgmės, vėjo, amortizuoja smūgius. Verta įsigyti penkiapirščius modelius – jie yra patogesni, leidžia stipriau sugriebti lazdą ir pilnai kontroliuoti judėsius. Ieškok riešo juostas ir gerą ventiliaciją turinčias pirštines.

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]