APIE SIZEERCLUB

APIE SIZEERCLUB

IŠNAUDOK LAIKĄ EFEKTYVIAI!


Kaip išnaudoti laiką efektyviai? Apsipirk Sizeer prekybos vietose arba Sizeer elektroninėje parduotuvėje už ne mažesnę nei 50 EUR sumą ir gauk nuolaidą! Iškart po prekių už ne mažesnę kaip 50 EUR sumą įsigijimo Tau bus suteikta 3  mėnesius galiojanti 10% nuolaida (prekybos vietose nuolaida pritaikoma tik sekančią darbo dieną). Pasibaigus 3 mėnesiams nuo prekių įsigijimo dienos nuolaida po to einančiam 3 mėnesių laikotarpiui bus sumažinta iki 7%. Pasibaigus 6 mėnesiams nuo prekių įsigijimo dienos nuolaida po jų einančiam 6 mėnesių laikotarpiui bus sumažinta iki 5%. Kiekvieną kartą įsigijus prekių už ne mažesnę nei 50 EUR sumą, suteikiama didžiausia 10% nuolaida, kurios galiojimo laikas pradedamas skaičiuoti iš naujo! 

Prisijunk prie SizeerClub e. parduotuvėje!

Nori prisijungti? E. parduotuvėje perkant prekių už 50 EUR ar daugiau SizeerClub skiltyje uždėk varnelę ant «Prisijungti prie „SizeerClub”», užpildyk visus reikalingus duomenis, apmokėk užsakymą ir tu jau tapai mūsų nariu! 


Prisijungei prie SizeerClub lojalumo programos prekybos vietoje ir nori pasinaudoti SizeerClub teikiama nuolaida e. parduotuvėje?

  • Susikurk paskyrą e. parduotuvėje su tuo pačiu el. paštu, kurį pateikei SizeerClub anketoje mūsų prekybos vietoje - Tavo galiojanti nuolaida prisitaikys automatiškai!

 

Neleisk laikui Tavęs aplenkti! Skubėk gauti nuolaidą! 

 

Ką suteikia SizeerClub lojalumo programa?


  • -10%/-7%/-5% nuolaidas Sizeer prekybos vietose ir Sizeer elektroninėje parduotuvėje.
  • Dvigubą naudą! Kai kurios Sizeer tinklo parduotuvėse taikomos nuolaidos sumuojamos su SizeerClub teikiamomis nuolaidomis.
  • Unikalias akcijas, paruoštas specialiai Klubo nariams!
  • Bilietus į ypatingus renginius!
  • Išankstinę informaciją apie naujus tinklo pasiūlymus! Informaciją gausite tiesiai į savo mobilųjį telefoną.
  • Palengvintą skundų nagrinėjimo procedūrą – atliekant mokėjimus pasinaudok savo SizeerClub kortele ir tau nebereikės saugoti pirkimo kvito!
  • Paprastą ir intuityvią Kliento Paskyrą, kurioje pateikta informacija apie suteiką teisę į nuolaidą ir jos galiojimo laiką.

Grįžti
×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]