Kaip atskirti originalius Huarache nuo klastotės?


Globalizacijos laikais nesudėtinga yra gauti produktus, kurie buvo pagaminti užsienio rinkose, už, taip vadinamų, „oficialios cirkuliacijos“ ribų. Iš rytų Azijos kilusių serverių populiarumas ir galimybė gauti aksesuarus, drabužius ir avalynę už keletą arba keliasdešimt eurų lemia, kad dažnai paslystame ant klastočių. Nes jeigu atrodo taip panašiai, kodėl gi turėtume permokėti? — dažnai galvojame. Deja, toks mąstymas dažnai yra klaidinantis. Klastotės yra gaminamos iš prastenės kokybės medžiagų, dažnai toksiškų mūsų organizmams ir nesaugių odai. Jie taip pat yra mažiau patvarūs ir jų kokybė yra kur kas prastesnė. Kalbant apie avalynę, dažnai joje trūksta ypatingų atitikmenų originalui, tokių kaip atitinkama amortizacija ar specialūs įdėklai.


Tačiau net jeigu sąmoningai neieškome pigesnių kopijų, o perkame batus, pavyzdžiui, iš aukcionų ar iš pažįstamų, negalime būti tikri, kad gausime originalą. Didžiausiame rizikos faktoriuje yra populiariausių kedų modeliai. Vienas iš tokių kedų tipo yra Nike Huarache. Kaip atskirti originalą nuo klastotės? Turime keltą patarimų.1. Galinis dirželis yra pagamintas iš pernelyg lanksčios gumos (vietoje kietos medžiagos)


Charakterinis galinis dirželis originaliuose Nike Huarache yra tvirtas ir net nusiavus batus jis lieka savo vietoje. Batų kopijos dažnai pasižymi pačia pigiausia guma, kuri ne tik yra pernelyg lanksti, bet ir nepildo savo funkcijos: papildomai nestabilizuoja kulno. Prisiminkime taip pat tai, kad Nike užrašas originalioje versijoje yra įspausta į dirželį ir nesiskiria nuo jo savo spalva! Ir nors dirželis yra vienas paprasčiausiai randamų skirtumų, turime prisiminti, kad klastotėse kitos medžiagos taip pat skirsis. Vietoje tvirtos odos — minkšta medžiaga, padas iš gumos, kuris nepasižymi amortizuojančiomis savybėmis ir dirbtinės, prastos kokybės medžiagos, iš kurių bus pagamintas viršus ir pamušalas.


2. Medžiaga, dengianti kulną, nebus įgaubta


Dėl to, kad Huarache konstrukcija yra labai netipinė kulno srityje, čia yra pastebimi didžiausi skirtumai tarp originalo ir klastotės. Tikruose Nike Huarache medžiaga taro pado ir galinio dirželio yra truputį įgaubta. Tai lemia geresnį batų prisitaikymą prie pėdų ir atitinkamą energijos grąžą. Kopijuojant žymius kedų modelius, jų gamintojai neprisiriša prie technologinių ir kitų ypatingųjų modelių savybių. Suklastotų Huarache atveju medžiaga paprastai esanti ant kulno nėra tinkamai išprofiliuota.


3. Siūlės yra kitos spalvos arba nerūpestingai pritvirtintos, dažnai netinkamose vietose


Kultinio Nike modelio aulas yra gaminamas iš medžiagų junginio, kuris atsižvelgiant į įvairias faktūras, privalo būti labai kruopščiai susiuvamos. Suklastotose Huarache versijoje dažnai siūlės išduoda nerūpestingumą, o prastesnės kokybės modeliuose nutinka taip, kad jos pasižymi visiškai kita spalva negu medžiaga arba išeksponuota išorėje yra vidinė dalis. Labai dažnai siūlės yra visiškai kitose vietose negu originaliuose modeliuose.


4. Liežuvėlis originaliose Huarache yra ilgas (siekia iki kulkšnies) ir yra lengvai išprofiliuotas


Huarache kopijose dažnai jis yra pernelyg siauras arba pernelyg išlenktas. Originalūs Nike turi delikačiai išprofiliuotus liežuvėlius su prisiūta emblema. Be to, jame yra papildomos skylutės raišteliams.


5. Spalvos


Nors ir dabar Nike siūlo batų individualizavimo galimybę, verta išlikti akyliems priešais išskirtinai netipiniai Huarache spalviniais deriniais. Gali atrodyti, kad modelis, kurį norime įsigyti... niekada net nebuvo pagamintas!

Prisiminkime, kad batų originalumo garantiją suteikia tik jų pirkimas vietose, kurios yra patikrintos, kaip parduotuvės arba oficialus gamintojo arba platintojo puslapis, turintis patikimą reputaciją rinkoje. Neverta rizikuoti norint sutaupyti, nes galų gale suprasi, kad išmetei pinigus į balą!×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]