NIKE MARŠKINĖLIAI G NSW TEE BOY ESSNTL LBR GIRL

24,99
122-128 Pranešti man
128-137
137-147
147-158
158-170
XS Pranešti man
S
M
L
XL

Spalva Rusvai gelsva

Patikrink prieinamumą parduotuvėje

Išsirink dydį

122-128 Dydis neprieinamas
128-137
137-147
147-158
158-170
XS Dydis neprieinamas
S
M
L
XL

Parduotuvės su prieinamais produktais

Išsirink miestą ir dydį

Negalėjome rasti parduotuvės šalia pasirinktos vietos.

Artimiausios parduotuvės iš Tavo vietos:

Informacija apie prieinamų produktų skaičių yra orientacinė.

Nemokamas pristatymas nuo 50€

Nemokamas grąžinimas parduotuvėse

30 d. keitimui ir grąžinimui

Specialus produktas

Prekės kodas: FZ5539-126

Kategorija: Marškinėliai

Lengvumas ir paprastumas? Tobulas duetas. Baziniai Nike kolekcijos marškinėliai stebina savo darbo kokybe ir universaliomis spalvomis. Puikiai atrodo prie paprasto stiliaus su jogeriais ar džinsais, taip pat prie puošnios aprangos su barrel pants ar bermudų šortais. Eksperimentuok tiek, kiek nori!


  • laisvas kirpimas
  • sustiprinta iškirptė
  • maloni prisilietimui medžiaga
  • vienodos spalvos
  • išsiuvinėtas logotipas ant krūtinės

Sudėtis: 100% medvilnė


Gamintojo kodas: FZ5539-126

NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 50 €
 
Prekės pristatomos per 2-6 d.d.

Pristatymas:

  • kurjeriu
  • atsiėmimas parduotuvėje
  • į paštomatą

Apmokėjimas:

  • Paysera – elektroninė atsiskaitymų sistema, apjungianti skirtingus atsiskaitymo būdus: per Paysera sistemą, elektroninę bankininkystę, grynaisiais ir kitus būdus.
  • PayPal - Klientų mėgstama sistema, leidžianti atsiskaityti VISA, MasterCard, Maestro, American Express kreditinėmis ir debeto kortelėmis bei kitais būdais.
  • Apmokėjimas atsiimant prekes - tai galimybė sumokėti už prekes kurjeriui kortele arba grynais. Paslauga yra papildomai apmokestinama 3 €.

Pranešimas apie prieinamumą

Dėkojame! Kai dydis vėl bus prieinamas, pranešime.

Pranešimas apie prieinamumą

Prekei pasirodžius sandėlyje, informuosime Jus el. paštu.

Pasirinktas dydis
1052166714
×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/$('.b-cart_summation .m-cartOptions_itemSummary').each(function() {var newtext = $(this).html().replace('enp.cart.phone.country.prefix', ''); $(this).html(newtext);});$('.js-contact-chat').on('click', function() { window.location.replace('http://sizeer.lt/chatbot'); })[/script]